Najlepšie pneumatiky Michelin pre rok 2022

pneumatiky michelin titulka

Pneumatiky Michelin patria medzi najobľúbenejších favoritov na trhu. Vďačia za to svojmu tichému výkonu a vynikajúcej trakcií na mokrej a suchej vozovke. Ak sa neviete rozhodnúť, v tomto článku vám ukážeme najobľúbenejšie pneumatiky pre rok 2022.

Najlepšie pneumatiky Michelin

Michelin CrossClimate2

Pneumatika CrossClimate 2 je celoročná grand touringová pneumatika. Je určená pre mnoho vozidiel. Táto pneumatika je poskytuje komfort a dobrú prispôsobivosť v teréne počas všetkých štyroch ročných období. Na nerovných cestách je cítiť špecifická stabilita a plynulosť.

pneumatiky michelin crossclimate 2

Výhody pneumatiky Michelin CrossClimate2

Pneumatika je vhodná na všetky typy terénu. Poskytuje skvelú schopnosť redukcie zvuku a zároveň ponúka špičkový komfort. Pneumatika sa plynulo ovláda a je funkčná aj pri vysokých rýchlostiach.

Nevýhody pneumatiky Michelin CrossClimate2

Nie je zrovna optimálna v ťažkých snehových podmienkach, keďže je kategorizovaná ako celoročná pneumatika.

Michelin Latitude Tour

Pneumatika Michelin Latitude Tour je vhodná pre vodičov jazdiacich na vozidlách SUV. Všetci vieme, že SUV je väčšie auto, preto musí táto pneumatika zvládať hmotnosť tohto vozidla. Pri pohľade na vonkajšiu štruktúru tejto pneumatiky, je jasné, že táto pneumatika je určená pre SUV v každom požadovanom aspekte. Tento model prináša bezpečné cestovanie na vaše krátke aj dlhé cesty. Z hľadiska tlmenia hluku a tlmenia nárazov je táto pneumatika hodnotená veľmi pozitívne. Pneumatika disponuje so širšími líniami dezénu ako väčšina bežných pneumatík. Celkovo je táto pneumatika veľmi bezpečná na klzkej vozovke.

pneumatiky Michelin Latitude Tour

Výhody pneumatiky Michelin Latitude Tour

Pneumatika Michelin Latitude Tour má dlhú životnosť a je skvelé odolná voči opotrebovaniu. Pneumatika je konštruovaná, aby perfektne zvládla váhu ťažkých aut. Veľká výhoda je jej cena, ktorá je pomerne výhodná nakoľko ide o pneumatiku od takto prémiovej značky.

Nevýhody pneumatiky Michelin Latitude Tour

Jej najväčšia nevýhoda je jej široká veľkosť behúňa, ktorá obmedzuje jej trakciu.

Michelin X-Ice XI3

Posledná v našom zozname je zimná pneumatika Michelin X-Ice XI3. Pneumatika ponúka vysokú úroveň bezpečia a komfortu. Kontaktná plocha pneumatiky a ľadu je veľmi pevná a tesná.

pneumatiky Michelin X-Ice XI3

Výhody pneumatiky Michelin X-Ice XI3

Pneumatika ponúka perfektné schopnosti na ľade a maximálny výkon. Michelin poskytuje atraktívnu záručnú politiku.

Nevýhody pneumatiky Michelin X-Ice XI3

Životnosť tejto pneumatiky nie je až taká pôsobivá, ako pri iných modeloch.

Čo zvážiť pri výbere pneumatiky?

Veľkosť, bezpečnosť, cena a ďalšie faktory sú rozhodujúce pre hodnotenie a výber konkrétneho produktu. S ohľadom na tieto faktory dokážete vybrať optimálnu pneumatiku pre vaše auto. Pozrite su našu ponuku, kde nájdete to čo hľadáte.

Veľkosť

Veľkosť je jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere pneumatiky. Rozmery kolies sa líšia v závislosti od konkrétneho vozidla. Ak vyberiete nesprávnu veľkosť, pneumatiky možno nasadíte, ale stratia všetky pozitívne vlastnosti a výhody.

Bezpečnosť

Bezpečnosť je veľmi dôležitý faktor. Skôr ako si kúpite určité pneumatiky, pozrite si recenzie a ako uspeli v bezpečnostných testoch. Cena Kvalita pneumatík stúpa priamo úmerne s ich cenou. Pri pneumatikách sa neoplatí šetriť, keďže ide o bezpečnosť vás a vašich blízkych.

Ďalšie pneumatiky z našej ponuky