4 najpopulárnejšie pneumatiky Continental

4 najpopulárnejšie pneumatiky Continental

Pneumatiky Continental sú naozaj kvalitné a každý z nás o nich už niekedy počul.

Continental je štvrtým najväčším výrobcom pneumatík na svete a má rovnakú dobrú povesť ako Michelin či Goodyear.

Hoci ju vyrába nemecká spoločnosť, ktorá sídli v Hannoveri, Continental má aj americkú centrálu. Je známe, že spoločnosť Continental je značkou kvalitných pneumatík. Vyrábajú však aj náhradné diely pre elektroniku, pohonné systémy a iných výrobcov automobilov.

Pneumatiky Continental, ktoré používajú luxusné značky ako Audi, Tesla a Porsche, sú vyrobené s ohľadom na špičkový výkon a každodenné používanie. Značka vložila roky do testovania a inovácií brzdových schopností a udržateľnosti pneumatík.

Najpredávanejšie pneumatiky spoločnosti Continental

Continental je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu pneumatík od roku 1871. Ich výber modelov ponúka zákazníkom vysokú kvalitu, bezpečnosť a pohodlie. Niektoré z ich modelov však medzi ostatnými vyčnievajú. V tomto článku nájdete pneumatiky Continental, ktoré získali najlepšie recenzie od zákazníkov.

Continental All Season Contact

Pneumatika, ktorá dobre zvláda bezpečnosť a výkon na mokrom, suchom a zasneženom povrchu. Je to celoročná pneumatika.

Pneumatika Continental WinterContact Snow & Ice (SI)

Je to zimná pneumatika, bez hrotov, ktorá je cenovo dostupná. Je vyrobená technológiou PolarPlusTM.

Continental Sport Contact

Spoločnosť Continental vydala túto radu pneumatík s extrémnym výkonom, ktorá je najlepšia na športovú jazdu v letných podmienkach. Táto pneumatika prichádza výbornou priľnavosťou a ovládateľnosťou aj vo vysokých rýchlostiach.

Continental PureContact LS 

Continental PureContact LS je pneumatika, ktorá obsahuje technológie ComfortRide a EcoPlus, vďaka čomu menej odskakuje, má dlhšiu životnosť a je vhodná na jazdu po mokrom alebo suchom teréne.

Všetky tieto pneumatiky Continental majú veľmi dobré hodnotenia. Spoločnosť ponúka záruky, ktoré sú na rovnakej úrovni ako záruky konkurencie. Ponúkajú aj 60-dňovú záruku výmeny, ak nie ste so zakúpenými pneumatikami spokojní. Záruka spoločnosti Continental zahŕňa obmedzenú záruku na chybné materiály, ktorá trvá až šesť rokov, čo je štandard v tomto odvetví.

Vyberáme z našej ponuky pneumatík Continental

Náklady na pneumatiky

Na základe nášho prieskumu sa cena pneumatík Continental môžu pohybovať od približne 60 do 450 eur za pneumatiku, pričom prémiové modely stoja viac. 

Vodiči zisťujú, že bezpečnosť sa oplatí a volia drahšie značky pneumatík.